top of page

Fotograafia  on mind alati sütitanud ja on miski, mida ma armastan esimesest hetkest peale. Sa lihtsalt tead, kui miski on Sulle loodud.
Ma pildistan inimesi, ennekõike naisi just sellepärast, et eheduse ilu, mida endas kanname, kuid nii mõningi kord endas peidame, on minu jaoks ülimaks inspiratsiooniks. 

Elu on toonud mind ringiga tagasi  praegussesse hetke, kus saan Sinuga jagada  seda kõike imelist läbi fotojäädvustuste, mida Sa oled alati sisimas olnud ja oled.

 

Minu jaoks on äärmiselt lihtne märgata iga inimese unikaalsust.


 

«AutoriFotode Biennaal 2021»

 ALASTI NATUUR

 

ES-12.jpg
21052021-15.jpg

"ARMASTUS"

 

"Ühiskonna signaal, et tunded, mida nimetatakse negatiivseteks, ei ole tihti aktsepteeritavad.

Näiteks tugev vihatunne või sügav kurbus.

Justkui oleks nendes tunnetes midagi halba, justkui peaks neid peitma või siis ravima? Ja miks? Sest teistel on tihti ebamugav, kui Sina neid tunded koged.

Mis saab siis, kui need tunded täielikult vastu võtta ja armastusega üle kallata, olles selles vihas või kurbuses täielikult sees ja ennast ka siis armastada. Armastada oma viha, armastada oma kurbust, hoida ja kallistada ennast alati. See võib olla väga täiuslik, tohutult avardav ja sügav kogemus."

«Rahvusvaheline Nocturne fest 2020»

 AKTIFOTO

 

INSTAGRAM2029-2020-08.jpg
ES-15.jpg
fotokonkurss nocturne fest 2020 autorifotode biennaal 2021 narva ida-virumaa võidutöö nominatsioon alasti natuur aktifoto armastus 
bottom of page